درباره ما

درباره ما

در مجموعه آذرین 3D طیف وسیعی از پرینتر های سه بعدی اکسترودری و رزینی به نمایش گذاشته شده است و در کنار آن، مجموعه کاملی از قطعات یدکی، مواد مصرفی و خدمات آموزشی را می توانید مشاهد کنید. سایز بندی، تنوع در مشخصات فنی دستگاه ها و ارائه برند های معتبر از مزیت های خرید از ما می باشد. شما می توانید بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت از ما بخواهید.

این مجموعه گام های موثری در توسعه تکنولوژی چاپ سه بعدی در قالب آموزش، تولید و خدمات فنی در ایران برداشته است و امروز خانواده وسیعی از صنایع مختلف تولیدی در کشور را پشتیبانی می کند.

مجموعه آذرین 3D ارائه کننده بهترین و جدیدترین دستگاه ها و قطعات پرینتر های سه بعدی در ایران است. با آذرین 3D می توانید مقرون به صرفه ترین دستگاه را با کیفیتی مناسب تامین و هر آنچه را که می خواهید تولید کنید.  با خرید از ما از خدمات، آموزش و پشتیبانی فنی آذرین تک بهره مند شوید.

azarin 3d printer

در مجموعه آذرین تک طیف وسیعی از پرینتر های سه بعدی اکسترودری و رزینی به نمایش گذاشته شده است و در کنار آن، مجموعه کاملی از قطعات یدکی، مواد مصرفی و خدمات آموزشی را می توانید مشاهد کنید. سایز بندی، تنوع در مشخصات فنی دستگاه ها و ارائه برند های معتبر از مزیت های خرید از ما می باشد. شما می توانید بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت از ما بخواهید.

در وبسایت آذرین 3D، کاربران می توانند با ایجاد حساب کاربری لیست محصولات مورد نظر خود را ایجاد و از آخرین و جدیدترین اخبار، مطالب علمی و پیشنهادات ویژه مطلع شوند.

جهت مشاوره در کسب و کار با شماره 09153139018 تماس حاصل نمایید.

azarin 3d printer